Kombimłotek METABO KHE96

zoom Kombimłotek METABO KHE96
Cena: 5 062,68 zł do 5 072,27 zł
Znaleziono w: 2 sklepach
1 2 3 4 5
0 opinii
Producent: METABO
Lokalizacja sklepu Rozwiń
Cena: Rosnąco
Cena: Malejąco
Podobne produkty
Opis

Kombimłotek METABO KHE96

Młot udarowo-obrotowy KHE 96 nadaje się do narzędzi z chwytem SDS-Maks. W połączeniu z odpowiednim osprzętem nadaje się również do narzędzi z chwytem wielowypustowym lub gwintem Ratio. Elastyczność stosowania w każdej sytuacji roboczej: trzy gumowane uchwyty umożliwiają optymalną pozycję trzymania narzędzia. Metabo VibraTech (MVT): bezwibracyjna praca chroniąca stawy dzięki zintegrowanemu systemowi tłumienia drgań na rękojeściach. Uchwyt dodatkowy przykręcany do obudowy w 3 miejscach. Uchwyt pałąkowy obracany o 360° ze zmiennym kątem nachylenia. Wydłużona, smukła konstrukcja umożliwiająca pracę w wyprostowanej pozycji na podłodze. Blokada obrotów przy podkuwaniu i kuciu. Pełnookresowa elektronika Vario-Tacho-Constamatic (VTC). Elektroniczna funkcja łagodnego rozruchu do precyzyjnego nawiercania. Pneumatyczny, wysokowydajny mechanizm udarowy. Obudowa przekładni z magnezowego odlewu ciśnieniowego. Sprzęgło przeciążeniowe. Włącznik z blokadą do wygodnego podkuwania w trybie ciągłym, 16 pozycji mocowania dłuta. Automatyczne wyłączenie urządzenia w przypadku nadmiernego zużycia szczotek węglowych. Wskaźnik serwisowy, np. sygnalizujący konieczność wymiany szczotek węglowych, i sygnał świetlny dla napięcia sieciowego.

Dane techniczne:
Moment obrotowy: 120 Nm
Średnica wiercenia w betonie wiertłami do betonu: 50 mm    
Średnica wiercenia w betonie koronkami frezarskimi: 80 mm
Średnica wiercenia w betonie koronkami wiertarskimi: 150 mm
Liczba obrotów na biegu jałowym: 125-250 /min
Moc znamionowa: 1700 W
Moc oddawana: 850 W
Maksymalna liczba udarów: 1950 /min
Maks. energia pojedynczego udaru: 27 J
Uchwyt narzędziowy: SDS-maks
Ciężar (bez kabla): 11,8 kg

Wyposażenie: dodatkowy uchwyt Metabo VibraTech (MVT), ogranicznik głębokości wiercenia, smar do końcówek narzędziowych, sciereczka do czyszczenia, walizka narzędziowa z tworzywa sztucznego
Gwarancja XXL

Elektronarzędzia Metabo słyną z wytrzymałości i niezawodności. A ponieważ tak rzadko zawodzą, Metabo wprowadziło dla Państwa rozszerzoną 3-letnią gwarancję XXL. Jeśli zarejestrują Państwo nasz produkt, standardowa gwarancja zostanie wydłużona do 3 lat.

Opinie

Kombimłotek METABO KHE96

Ocena*:
Wrażenie*: Pozytywne Negatywne
*Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności i akceptuję ich treść
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z prowadzeniem serwisu zakupy.tuznajdziesz.pl
Produkt nie ma jeszcze opinii