Kabina prysznicowa z hydromasażem NOVOTERM Kerra Mauri NOV-Mauriu4235a, 120x80x218

zoom Kabina prysznicowa z hydromasażem NOVOTERM Kerra Mauri NOV-Mauriu4235a, 120x80x218
Cena: 2 499,00 zł
Znaleziono w: 1 sklepie
1 2 3 4 5
0 opinii
Producent: NOVOTERM
Lokalizacja sklepu Rozwiń
Cena: Rosnąco
Cena: Malejąco
Opis

Kabina prysznicowa z hydromasażem NOVOTERM Kerra Mauri NOV-Mauriu4235a, 120x80x218

Cechy Produktu: Dostępność: zapytaj czy jest w magazynie, wysyłka 24h Wymiary: 2180mm wys x 1200mm szer x 800mm gł Kolor: Aluminiowe satyna Inne: Ponad 200 punktów serwisowych pogwarancyjnych Opis produktu:
Rodzaj: natryskowo-masażowa Montaż: narożny Szkło: hartowane 5mm, lustrzane- niebieskie Profil: aluminiowy, satyna Drzwi dwuskrzydłowe rozsuwane Wyposażenie: kabina z brodzikiem; 8 dysz masażowych ; natrysk górny , zestaw natrysk. ręczny, panel natryskowy, bateria mieszaczowa, przełącznik funkcji, oświetlenie, wentylator, radio z funkcją odbierania telefonu; panel sterujący z wyświetlaczem LCD; siedzisko na brodziku; półeczka szklana; lustro; urządzenie do masażu stóp Mozliwa wersja Prawa lub Lewa Instrukcja montażu i dane techniczne Prosta instalacja i łatwe użytkowanie Gwarancja Produkt o jak najwyższych parametrach jakościowych i użytkowych przy utrzymaniu jak najniższej ceny Gwarancja jakości. Co sprawia, że nasze produkty są lepsze?
Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości elementów wyposażenia łazienek i kuchni. Dostarczamy konsumentom urządzenia poprawiające komfort życia. Nasze produkty cechuje funkcjonalność, nowoczesne wzornictwo i umiarkowane ceny. Duży wybór, pomysłowe rozwiązania 4 etapy kontroli jakości
Na etapie projektowania testujemy ergonomię produktów oraz zbieramy opinie na temat jego wzornictwa.
Każdy prototyp, zanim trafi na taśmę produkcyjną, poddawany jest wnikliwej analizie w akredytowanym laboratorium badawczym, gdzie badane są jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Na podstawie raportu z badań produkt otrzymuje oznakowanie CE, B, zgodnie z normami Europejskimi.
W zakładach produkcyjnych dokonywana jest kontrola jakości podzespołów oraz kontrola końcowa gotowego produktu.
Ostatnim etapem jest kontrola magazynowa, gdzie każdy produkt jest sprawdzany przed dostarczeniem do sklepu. Nasza firma posiada certyfikat ISO 9001:2008.
Sprawdzona marka, ponad 15 lat doświadczenia
Dzięki zaangażowanemu i doświadczonemu zespołowi techników i projektantów, stworzyliśmy grupę produktów, które są atrakcyjne wizualnie, solidnie wykonane i wygodne w użyciu. Jednocześnie, stosując produkcję rozproszoną, nasze produkty mają atrakcyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości wykonania. Produkcja urządzeń odbywa się w Polsce, w Niemczech, w Chinach, w Indiach, we Włoszech i na Węgrzech. W każdym zakładzie produkcyjnym nasi pracownicy prowadzą regularną kontrolę jakości, dzięki której mamy gwarancję, że wszystkie produkty docierające do naszych klientów spełniają wysokie standardy jakości. Ze wzgledu na specyficzna organizacje produkcji, gdzie produkty wykonuje sie partiami w odstępie kilku miesiecznym, przed zlożeniem zamowiania prosimy o zapytanie o stanie faktycznym magazynu.

Opinie

Kabina prysznicowa z hydromasażem NOVOTERM Kerra Mauri NOV-Mauriu4235a, 120x80x218

Ocena*:
Wrażenie*: Pozytywne Negatywne
*Oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu oraz polityką prywatności i akceptuję ich treść
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów związanych z prowadzeniem serwisu zakupy.tuznajdziesz.pl
Produkt nie ma jeszcze opinii